Son zamanların dikkat çeken mesleği ” jigolo ” ile ilgili önde gelen bilgi kaynağı olan Tsitf.com’a hoş geldiniz.

Google arama sonuçlarında sıkça aratılan jigololuk nedir, ne demektir, tdk’da kelime anlamı nedir? Sorularının cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.


Kimlere Jigolo Denmektedir?

Jigolo, maddi veya maddi ödüller karşılığında kadınlara arkadaşlık ve samimi hizmetler sağlayan genç adamlardır.

Modern zamanlarda rentboy terimi benzer faaliyetlerde bulunan bireyleri ifade etmek için kullanılmaktadır.

Tsitf.com’da müşterilerimizi profesyonelliğe, takdir yetkisine öncelik veren deneyimli jigololarla buluşturma garantisi veren tek firmadır.


Mesleğin Tarihi Nedir?

Jigololuğun tarihi, zengin kadınların hem duygusal hem de fiziksel tatmin için genç erkeklerle arkadaşlık aradığı eski uygarlıklara kadar uzanmaktadır. Ancak net olarak 19. yüzyılın sonlarında Avrupa ülkelerinde ortaya çıktı.

İlişkilere ve cinselliğe yönelik toplumsal normlar ve tutumlar geliştikçe cinsellik hizmetlerine olan talep arttı. Bugün,bu gözde meslek benzersiz deneyimler sunarak farklı tercihlere hitap ediyor.


Jigololuk Yapmanın Cezasına Dikkat!

Para kazanmak için ilk adımı attığınız bu meslek sonucu hukuki yönüyle tanışma ihtimaliniz vardır. Sizde cezai uygulamadan sıkıntı yaşamak istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

Şimdi değerli jigololar sizi çevreleyen yasal süreci kapsamlı şekilde anlaşılması için ilgili yasal kaynaklara danışmanızı veya profesyonel tavsiye almanızı öneririz.

Tsitf.com’da etik kurallara uyarak, yasal sınırlar dahilinde müşterilerimize güvenli deneyim şansı veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk kuraldır.

Visited 2 times, 1 visit(s) today