Jigolo Ahmet 30

Merhaba, ben Ahmet. 30 yaşındayım ve büyükçekmecede yaşıyorum. Mesleğim muhasebecilik ve hayatımda yaratıcılıkla dolu bir yolculuğa çıkıyorum. Şehirdeki tarihi binaları keşfetmek ve yeni tasarımlar yapmak beni heyecanlandırıyor.

Read more
 • 0

Jigolo Mehmet 30

Merhaba! Ben Mehmet, 30 yaşındayım ve istanbul beylikdüzünde yaşıyorum. Mimarlıkla ilgileniyorum ve hayatımda yaratıcılığa yer vermek benim için çok önemli. Arkadaşlık sitesi aracılığıyla yeni insanlarla tanışmayı umut ediyorum.

Read more
 • 0

Jigolo Fatih Büyükçekmece 39

Merhaba ben Fatih İstanbul büyükçekmecede yaşıyorum.39 yaşındayım.Tüm güzel bayanlara selam gönderiyorum telim açık bana ulaşın görüşelim

Read more
 • 0

Jigolo Akif Beylikduzu 36

Merhabalar adım akif istanbul beylikdüzünde yaşıyorum. ,32 yaşındayım 1.82 boyundayım ayakkabı mağazası sahibiyim. haliyle de büyük markaların sponsoruyum, kazancım iyi hobilerim arasında balık tutmak eğlenmek alkol içmek gibi şeyler var.

Read more
 • 0

Jigolo Alptekin bakırköy

Selamlar ben alptekin istanbul bakırköyde yaşıyorum. 33 yaşındayım tekel bayi işletiyorum.Boyum 177,kilom 77 ulaşın kızlar acil bekliyorum.

Read more
 • 0

Jigolo Ateş Ordu

Selamlar ben Ateş Ordu jigolo sitesine yeni başvuru yaptım.Seks partneriniz Ateş, cinsellik yaşam döngüsünün olmazsa olmaz bir öğesidir.Bir tek üreme içersinde değil ayrıca bilinç altındaki beğenilerin ve fantezilerin açığa çıkmasını gerçekleştiren ruhen kişiyi dinlendiren ve mutlu eden bir haldir.

Cinsel yaşamınızda yaşadığınız problemler sizi ruhsal olarak tesirlediği şeklinde fizyolojik şeklinde de tesirleyecektir.Bitkinlik, halsizlik buna bağlı olarak mutsuzluk cinsel olarak istekettiklerinize ulaşamamanın bir neticesidir.

Ordu'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Bu bağlamda cinsel yaşamında kendisini yalnız payden kadınların seçeneği de bir yatak arkadaşı olabilir. Eğer fantezilerinize ayak uyduracak, beğenilerinize tam manasıyla mukabil verecek birini arıyorsanız beni seçebilirsiniz.En iyisi olan Ordu jigolo arayan bayanlara ulaşmak istiyorum

Konu yatak olunca sizlere ustalaşmış ordu arkadaşlık sitesi k…

Read more
 • 0

Jigolo Hakan Diyarbakır

Merhaba! Ben Doğu'nun esmer erkeği Hakan . Hayat beni dul bir kadının yanına götürdü ve şimdi ona jigolo hizmeti veriyorum. Bazı insanlar için belki bu tuhaf veya utanç verici görünebilir ama benim için hayatın gerçeği.

Bazıları sadece para karşılığında seksi bir ilişki ararken, bazı müşterilerimle gerçekten bağ kuruyorum. Onlara dinleyecekleri birini sağlamak beni mutlu ediyor ve bu yüzden sözlerine her zaman kulak veriyorum. Kendi araştırmalarımı yapıyorum ve konuşmalarımızdan öğrendiğim bilgileri kullanarak onlara daha iyi hizmet verebilmeye çalışıyorum.

Diyarbakır 'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Ama tabii ki burada olmak zorunda kalmamalıydım. Doğu'da işsizlik çok yaygın ve üniversite mezunu olsan bile çalışacak yer bulman çok zor. Ben de bu nedenle bu işe başvurdum. Bazen durumun kötülüğü karşısında seçeneğin az olduğu zamanlarda hayatta kalabilmek için böyle işlere başvurmak gerekiyor maalesef. Ama bu da geçici bir çözüm, umarım gelecekte…

Read more
 • 0

Jigolo Adem Çorum

Merhaba güzel hanımlar, ben Adem . Bugün size, benim Çorum Kargı'da yaptığım işi anlatacağım. Ben bir jigolo olarak çalışmaktayım ve yeni müşterilerle tanışmayı dört gözle bekliyorum.

Aslında bu mesleği seçmeden önce çok düşündüm ve uzun süre tereddüt ettim. Ancak sonunda karar verdim ve şu anda burada olduğum için mutluyum. İşimi saygı çerçevesi içinde yapmaya çalışırken, her zaman kadınların rahatlığına önem veririm. Onları kolaylaştırmak ve memnun etmek için elimden geleni yaparım.

Çorum 'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Bazı insanlar böyle bir mesleği ayıplayabilirler ya da onu kötülemeye çalışabilirler ama ben sadece dürüst bir şekilde para kazanmaya çalışan bir erkeğim. Asıl sorumluluğu sponsor olan kadınlar ile anlaşmalarına uygun davranmak ve onlara gerçekten hoş ve düşünceli hizmetler sunmaktadır.

Umarım yakında siz de benim hizmetlerimden yararlanma fırsatı bulursunuz. Sizlere gösterdiğiniz ilgiye minnettarım ve bana layık gör…

Read more
 • 0

Jigolo Naim Bayburt

Merhabalar ben naim Bayburt Demirözü jigolo olarak ücretsiz hizmer sunuyorum partner ilanı verdim ve erkek arayan bayanlar tarafından görüşmelere çıkmak istiyorum. Kendine genç sevgili arayan bayanlar bunu çoğunlukla bayburt arkadaşlık siteleri yaparlar. Zira Hem Genç Hem de Yaşlı Bayanlar ile birlikte olan erkekler çoğunlukla partner çıkacaktır.

Sizde Bayburt arkadaşlık ajansına kayıt olmak istiyorsanız başvuru yapın. Öyleyse açık konuşayım Bayburt da iş yapamayan bir hiç bir şehir de yapamaz sitemizi ilk açtığımız günden beri hemen her gün Bayburt da yaşayan arayan bayanlar bizleri aramıştır. Bizler direk müşteri ayarlamadığımız için ancak sitelerimiz de duyuru yayınlayan arkadaşların bilgilerini kendilerine eriştiriyoruz.

Bayburt'ta Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Onun dışında alakalı şehirlerde ki arkadaşlar ile direk iletişime geçebileceklerini söylüyoruz. Sizler birbirini bitiren iki ifade arayın bizleri sizi bayburt jigolo ajansı da sevgili y…

Read more
 • 0

Jigolo Gökhan Düzce

Merhaba bayanlar ben Gökhan , bu mesajı sizlere özgürce yazmaktayım. Ancak, jigololuk yapmak benim tercih ettiğim bir yaşam tarzıdır ve bu nedenle bazı zorluklarla karşı karşıyayım.

Bir jigolo olarak çalıştığım için internet sitesi aracılığıyla müşteri buluyorum. Ancak, çoğu site kabul edilmesi zor şartlara sahip olduğu için, erkeklerin profilini yayınlamalarına izin vermiyor. Bu nedenle, müşteri bulma süreci daha da zorlaşıyor ve zaman alıcı hale geliyor. Ayrıca, müşterilerimin özgün isteklerine yanıt verebilmem için onlara kişisel bilgilerimi de paylaşmam gerekiyor. Bu durumda, güvenlik endişeleri de ortaya çıkabiliyor.

Düzce'de Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Müşteri memnuniyeti benim işimin önemli bir parçasıdır ve bunu sağlamak için özel bir bakım gösteriyorum. Müşteri ile olan iletişimimizde doğru karakteristiklere dikkat ederek hareket ediyoruz. Böylece, müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak ona uygun bir hizmet sunabiliyorum. Ancak,…

Read more
 • 0

Jigolo Turgut Manisa Akhisar

Merhaba ben Turgut 26 yaşımdayım 1.80 boyunda 75 kiloyum yakışıklı bakımlı temiz performansım oldukça iyidir Manisa Akhisar jigolo firmasına başvurusu ile seçildim, seks partneriniz olarak sizlere sınırsız hizmet vermek için buradayım benim gibi bir partnerle birlikte oldugunuz için kendinizi çok şanslı hissediceksiniz gizlilige tabikide önem göstermekteyim bu sebepten otellerde görüşmelere çıkmaktayım/Manisa’da ikamet etmekteyim. çok rutin giden bir hayatım olduğu için maalesef sosyal hayatım burda çok sınırlı bende bu sıkıcı hayatımı renklendiricek ve beni bu sıkıcı hayatımdan kurtarabilecek arkadaşlıklar ile tanışmak için bir çılgınlık yapıp bu ajansa üyelik yaptım

Manisa'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Her tür merakınızı giderebildiğiniz bir sevgili olarak alternatif isteklerle çok karşı karşıya geliyorum. Yıllarca farklı istekleri yerine getirdiğim için kalitem ilişkide bulunduğunuz çoğu kişinin üstünde olacaktır. Muamele seviyor veya ön sevişmede ak…

Read more
 • 0

Jigolo Kağan Mersin

Merhabalar ben kağan , ve son zamanlarda hayatımda büyük bir değişiklik oldu. Dul kadınların yanında mersin jigolo sitesinde hizmet vermeye başladım. İlk başta bu fikir beni korkutmuştu çünkü toplumda bunu yapanlara dair çok olumsuz bir algı var. Ancak şimdi kendimi daha özgür hissediyorum ve işimi severek yapıyorum.

Dul kadınlar genellikle yalnız kalmışlardır ve bazen sadece biraz ilgiye ihtiyaç duyarlar. Mersinde jigolo olmak için bu ajansı seçtim.Benim işim onlara bu ilgiyi göstermek ve kendilerini yeniden keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Onlara güzel vakit geçirmeleri için eğlenceli aktiviteler planlıyorum ve dinlenmeleri için masajlar yapıyorum. Bu sayede hem kendimi mutlu ediyor hem de müşterilerimin mutluluğunu sağlıyorum.

Mersin'de jigolo arayan olgun bayanları bul

Bazı insanlar mersin jigolo kayıt olarak ilişkilerdeki dengesizliği ortadan kaldırarak kadınların da erkekler gibi zevk almalarına yardımcı oluyoruz. Benim için en önemli şey, her…

Read more
 • 0

Jigolo Sezgin Bingöl

Bu siteye profilimi yeni başlattım Bingöl Yayladere jigolosuyum partner arayan bayanlar tarafından da sıkça ziyaret edilmektedir. Kendine genç sevgili arayan bayanlar baya çokmuşbende bingöl jigolo sitesine üye oldum. Zira Hem Genç Hem de Yaşlı Bayanlar ile birlikte olan erkekler genellikle kiralık erkek çıkarlar.

Bingöl'de Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bingöl erkek arayan bayanlar bana yazsın ücret ödemek istemeyenler bize kayıt olmalıdır.Bu hayatı seks partneri bulmadan yaşamak zordur.bingöl dul bayanlar ile iş yapamayan bir rentboy hiç bir şehir de rentboyluk yapamaz sitemizi ilk açtığımız günden beri hemen her gün Bingöl'de yaşayan erkek arayan bayanlar bizleri aramıştır.

Bizler direk müşteri ayarlamadığımız için ancak sitelerimiz de duyuru yayınlayan arkadaşların bilgilerini kendilerine eriştiriyoruz. Üyeliklerle ajansa kayıt çok kolay Onun dışında alakalı şehirlerde ki arkadaşlar ile direk iletişime geçebileceklerini söylüyoruz. Bingöl rentb…

Read more
 • 0

Jigolo Kadir Tunceli Hozat

Ben Kadir tunceli seks parteri ajansındayım.Avrupa’da yaygın olan yatak partneri ve fuck buddy  günümüz Türkiye’sinde son yıllar’da bilhassa mutsuz ve yalnız olgun bayanların yöneldiği Tunceli jigolo Hozat siteleri hızla gelişmeye ve büyümeye başlamıştır. Yıllardır aradığım aşkı ve sevgiyi hiç bulamadım desem yeridir çünkü kadınlar benle hiç görüşmek istemedi kaliteli bir sikici olmak istedim başaramadım ama bu işi yapmaya da çok hevesliyim Neden olmasın ki bende herkes gibi olgun bayanlarla para karşılığında yatabilirim.

Tunceli 'de Erkek arkadaş arayan dul kadınlara ulaş

ziyaretçileri çoğunlukla sevgili arayan bayanlar ve zevkini kazanca dönüştürmek isteyen Genç erkeklerde oluşmaktadır. Sizlerde arkadaşlık Siteleri arasında gerçek bir tunceli bayan arkadaş arıyorum Potansiyele sahip olan sitemizi ziyaret ederek şayet Tunceli erkek arayan bayanlara üye olmak istiyorsanız ayrıntılı bilgi yada partner arıyorsanız tecrübeli ve seçkin sikicilerden oluşan fih…

Read more
 • 0

Jigolo hakan Artvin

Bende arkadaşlarım gibi Artvin Borçkadan zafer ben .Artvin'nın En Tanınmış Sitesi Olan da İstediğiniz her şey Vardır artvin bayan arkadaş arayanlar ve artvin arkadaşlık siteleri partner ilanları ile erkek arkadaşı arayan bayanlar dul kadınlar genç kızlar  her şey fiyatsız dır

Yapmanız şart olan tek şey sohbet sitemize girmeniz Artvin dan sevgili ask bulmanızı sağlar  Türkiye den veya Avrupa dan tanışmak istediğiniz bay bayan arkadaşları bulabilir ve hayatınıza renk verebilirsiniz. 

Artvin'de Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Artvin arkadaşlık ajansına kayıt oldum.Ben cinselliğe çok düşkün olan ve asla kadınlara doymayan sanki her ilişkimde ilk defa bir kadınla beraberlik yaşıyormuşum kadar heyecanlı ve istekli bir erkeğim size kısaca kendimi anlattım eğerki benden etkilenip bana şans vermek isterseniz sizi asla yanıltmam bana ulaşmak için ajansımla irtibata geçmeniz yeterli.diğer ilanımız

Read more
 • 0

Jigolo Salim Karaman

Ben namıdeğer Karaman Kazımkarabekir jigolo sitesinden Salim ben kendimi tanıtmak gerekirse Karaman'da yaşıyorum 19 yaşındayım sert seven biriyim hard seks uzmanıyım diyebilirim,fantezilere açık biriyim mesela kırbaç,kelepçe, vibratör fantezileri bir kısmıdır.Bu şehirde doğdum büyüdüm ve inanıyorum ki cinsel olarak mutsuz çok kadın var, bende bunları mutlu etmek istiyorum.

Karaman erkek arayan dullar burada 

Pozisyonlara açık gruba açık biriyim görüşme bekleyen hanımefendiler sizleri bekliyorum.Sadece Karaman arkadaşlık sitesi ajansına üye bayanlar mesaj çekerse iyi olur dışarı şehirlere gidemiyorum malum okuyorum öğrenci adamım ama kanım kaynıyor ve bu işte en iyi ben olurum diye düşüyorum sizlere çok hoş masaj bile yaparım bana gelin olgun bayanlar.Hayallerini erteleme hemen bana yaz beni ara.

Merhaba bayanlar, iki metrelik boyumu gören bayanların ilk merakı cinsel organımın da boyum gibi uzun olup olmadığıdır. Burada bir ölçü vermeye niyetli değili…

Read more
 • 0

Jigolo Tarık Elazığ

Merhaba bayanlar ben Selim . Size bir konu hakkında açık olmak istiyorum - jigololuk yapmaktayım. Bazılarınız belki bununla ilgili kötü düşünceleri olanlardan olabilirsiniz fakat lütfen beni dinleyin ve önyargısız bir şekilde okuyun.

Öncelikle, burada Jigolo olarak çalıştığım siteye erişim sağlayabilmeniz için size uygun tarayıcıyı kullanmanız gerektiğini hatırlatırım. Ayrıca sitemizdeki içerikleri ve reklamları etkili bir şekilde yönetebilmek için çerezler kullanmaktayız. Bunları kabul ederek veya yöneterek tercihlerinizi belirtebilirsiniz. Ancak bu seçiminizin sizin deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.

Elazığ'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Jigololuk işi beni hem maddi hem de duygusal açıdan tatmin ediyor. Farklı karakteristik özelliklere sahip kadınlarla tanışmak ve onlara iyi hissettirmek harika bir his. Tabii ki herkesin bu işe girişi farklıdır ve benim gibi aktif bir şekilde çalışmayı tercih edenler varken, bazıları sadece ek gelir e…

Read more
 • 0

Jigolo Özgür Kahramanmaraş

Merhaba! Ben Özgür. Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde jigololuk yapıyorum. Arkadaşlık, flört, sevgili ya da evlilik aramıyorum. Benim için en önemli şey seks partneri olmak. Bu yüzden bir partner sitesi aracılığıyla ilanımı yayınladım ve kendimi ajanslara üye olarak kaydettirdim

kahramanmaraş dul bayan cep numaraları

Şu anda iş başvurusu yapmak isteyen erkek ya da bayan dostları arıyorum. Maraş Elbistan'da benim gibi bir partner arayanlar için buradayım. Benimle eğlenceli ve unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız, hemen bana ulaşın. Seks arkadaşı mesleği, toplumumuzda oldukça tabu bir konu olarak görülse de ben bu işi yapmaktan gurur duyuyorum. Benim için önemli olan müşterilerimin mutluluğu ve onlara istedikleri deneyimi yaşatmak. Herhangi bir yargılamaya ya da eleştiriye ihtiyacım yok çünkü benim işim sadece karşımdaki kişinin taleplerini yerine getirmek.

Read more
 • 0

Jigolo Fethi Giresun

Merhaba benim adım Fethi ve ben Giresun Keşap'ta seks partneri işini yapıyorum. Başka bir iş bulamadım ve para kazanmam gerekiyordu. Çoğu insan belki bu mesleği ahlaki olarak doğru bulmayabilir, ancak herkesin hayatta kalabilmek için yapması gereken şeyler vardır.

Giresun'da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Giresun Keşap'ta müsait pek çok otel ve tatil sitesi var ve ben de burada müşterilerimi buluyorum. Kendi kararlarıyla bana ulaşıp görüşmek isteyen kişilerle zaman geçiriyorum ve onlara zevk veriyorum. Ama unutulmaması gereken önemli bir nokta var: herhangi bir şekilde kaba ya da isteksiz davranmıyorum. Tam tersi, müşterilerimin mutlu olmasını sağlamaya çalışıyorum.

Kendime saygımı koruyarak yaşamayı tercih ediyorum ve kendimden emin olduğum her şeyi yapıyorum. Elbette bazı sıkıntılar ve riskler var ama bunların hepsine gözüm kapalı katlanabilirim çünkü hayat böyle devam etmek zorunda. mesleği ile ilgili yanlış anlaşılmalar olsa da benim işim tama…

Read more
 • 0

Jigolo Sercan Zonguldak Çaycuma

Merhaba! Ben Sercan. Zonguldak Çaycuma ilçesinde masörlük yapıyorum. Arkadaşlık, flört, sevgili ya da evlilik gibi konulara ilgi duyan, seks hayatını renklendirmek isteyen bayanlar için hizmet veriyorum. Arkadaşlık ajanslarına üye olmak veya ilan vermek yerine, doğrudan benimle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru yapmak ya da daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bana ulaşabilirsiniz.

Zonguldak 'da Erkek arkadaş arayan dul kadınlara ulaş

Benimle bir dost ya da partner arıyorsanız da yine aynı şekilde bana ulaşabilirsiniz. Zonguldak Çaycuma'da yaşıyorsanız ve benim gibi bir erkek arkadaşa ihtiyacınız varsa, sizi bekliyorum! Seks partneri mesleği birçok insan tarafından eleştirilirken, Sercan gibi kişilerin varlığı da göz ardı edilemez. Kendi kararlarını verme özgürlüklerine sahip olan kadınların bu tür hizmetlere ihtiyaç duymaları son derece normal ve doğal bir durumdur. Sercan'ın işi sadece seks yapmak değil, aynı zamanda arkadaşlık, flört ve sevgili olma konuları…

Read more
 • 0