Jigolo Olmak İstiyorum Nasıl Olabilirim?

Uncategorized

Ücret ödemeden jigolo olmak isteyen genç, enerjik bireyler, Tsitf.com’a hoş geldiniz. Burası sizin için ideal bir başlangıç noktasıdır. Mesleğe ilk adımı atmayı düşünüyor ve “nasıl rentboy olunur?” sorusuna yanıt arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Jigolo Olarak Çalışmanın Kuralları

Her meslekte olduğu gibi bu mesleğinde bazı çalışma kuralları ve aranılan özellikleri vardır. Genç rentboylar genellikle fiziksel çekiciliği, iyi iletişim becerileri, anlayışlı bir tavır sergilemeleri beklenen bireylerdir.

Bu dikkat çeken konu hakkında bilinmesi gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

 • Kişisel refakat hizmetleri: Jigololar, genellikle bayan müşteriye eşlik etmek, onunla vakit geçirmek ve sosyal etkinliğe katılmak gibi hizmet sunabilirler.
 • Maddi karşılık: Sunulan hizmetler genellikle maddi bir karşılık talep eder ve bu konuda net bir anlaşma yapılması önemlidir.
 • Gizlilik ve saygı: Bu özgüvenli üyenin müşteri gizliliğine, saygıya önem vermesi beklenmektedir.
 • Duygusal destek: Bazı durumlarda müşteriler, duygusal destek ihtiyacı duyarak, sizden anlayış ve destek beklemektedir.

Jigolo olmak istiyorum veya jigolo olarak çalışmak istiyorum gibi düşünceleriniz varsa, bu kararı dikkatlice değerlendirmeniz ve etik kurallara uygun şekilde hareket etmeniz önemlidir. Bu kararın getireceği riskler ve avantajları da göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.

Hizmet Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sektörde karşılaşabileceğiniz riskler, dikkat edilmesi gereken noktaları bilmeniz son derece önemlidir. Aşağıda, kavalye olarak çalışanlara özel bilmeniz gereken detayları bulabilirsiniz:

Gizlilik & Güvenlik Riskleri:

 • Müşterilerle yaşanacak ilişkilerin gizliliği konusunda dikkatli olunmalıdır.
 • İnternet üzerindeki platformlarda kişisel bilgilerin paylaşılması risk oluşturabilir.

Maddi & Duygusal Riskler:

 • Yaşanan ilişkinin sonucu olarak maddi, duygusal zarar görme riski bulunmaktadır.
 • Beklenmeyen durumlar karşısında psikolojik olarak hazırlıklı olunmalıdır.

Sağlık Riskleri:

 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunma konusunda dikkat edilmelidir.
 • Sağlık kontrollerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Bedava Çalışacağınız Firmanın Kuralları

Sizden para almadan hizmet sunan firmalar bulunmaktadır. Bu ajanslar, belirli şartlar altında ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İşte bedava hizmet sunan platformların genel şartları:

 • Üyelik Şartları: Web siteleri genellikle belirli kriterleri sağlamanızı beklerler. Örneğin, yaş, fiziksel özellikler, eğitim durumu gibi kriterler bulunmaktadır.
 • Profil Oluşturma: Ajansa üye olduktan sonra, kişisel profil oluşturmanız gerekmektedir. Profilinizdeki bilgilerin doğru, güncel olması önemlidir.
 • Müşteri İletişim Desteği: Kalliteli olarak çalışan firmanın aktif çalışan 7/24 jigolo iletişim hattı olmalıdır, sizde bu avantajdan faydalanarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Gerçekten size rehber olacak ajansı seçerken dikkatli olmalı ve şartları detaylı bir şekilde incelemelisiniz.

Ücret Ödemeden Jigololuk İlanı Verin

Müşterinize kendinizi sergilemeniz için para vermeden ilan oluşturma süreci oldukça önemlidir. Ancak bu süreçte doğru adım atılarak, ilerlemeyi tercih etmelisiniz.

Güvenilir Kişisel Bilgiler: Potansiyel müşterilerin size kolayca ulaşabilmesi için doğru iletişim bilgileri sağlamalısınız.

Doğru Tanıtıcı Metin: İlan oluştururken doğru, etkili şekilde kendinizi tanıtan içerik yazmalısınız. Aynı zamanda ilanınızı doğru etiketlerle etiketleyerek arama motorlarında daha kolay bulunabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek jigolo olmanın ilk adımı ilan oluşturma sürecinde profesyonelce ilerleyerek doğru müşterilere ulaşabilirsiniz.

Mesleğin Yasal Boyutu Nedir ?

Adayların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de etik, yasal boyutudur. Ayrıca bu konuda bilinmesi gerekenler şunlardır;

Etik Kurallar:

 • Randevu sağladıkları bayanların gizliliğine saygı göstermek önemlidir.
 • Müşteri taleplerine karşı anlayışlı ve saygılı olunmalıdır.

Yasal Durum:

 • Meslek ticari faaliyet olarak kabul edilmemektedir, bu nedenle vergilendirme konusunda dikkatli olunmalıdır.
 • Yasal olarak belirlenen yaş sınırı bulunmaktadır, bu sınırın altında olan üyenin bu tür hizmeti sunması yasaktır.

Bu konulara dikkat ederek, etik kurala uygun hareket ederek, hem de yasal sorun yaşamamış olursunuz.

Jigoloların Nitelikleri & Becerileri

Genç erkek üyelerin bazı temel nitelikler ve beceriler vardır. Bu özellikler, partnerin başarılı olabilmesi, müşteri memnuniyeti sağlayabilmesi için oldukça önemlidir.

 • Dış Görünüş ve Bakım: İyi bir fiziksel görünüme sahip olmak ve düzenli bakım yapmak, seks işçisi olarak çalışmanın önemli parçasıdır.
 • Empati Yeteneği: Kadın üyeyle iyi iletişim kurmak, duygusunu anlayabilmek, empati yeteneğine sahip olmak gerekmektedir.
 • Esneklik ve Uyum: Farklı müşteri talebine uyum sağlayarak, esnek olmak, işin gerekliliklerindendir.
 • Özgüven: Kendine güvenen ve kararlı bir duruş sergilemek, karşı cinsle olan ilişkide önemlidir.

Bu niteliklere sahip olanlar, sektörün lider kiralama ajansı Tsitf.com tercih ederek, bizim açtığımız bu yolda sağlam adımlarla ilerleyebilecektir.

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments