Jigolo Tarık Elazığ

Merhaba bayanlar ben Selim . Size bir konu hakkında açık olmak istiyorum – jigololuk yapmaktayım. Bazılarınız belki bununla ilgili kötü düşünceleri olanlardan olabilirsiniz fakat lütfen beni dinleyin ve önyargısız bir şekilde okuyun.

Öncelikle, burada Jigolo olarak çalıştığım siteye erişim sağlayabilmeniz için size uygun tarayıcıyı kullanmanız gerektiğini hatırlatırım. Ayrıca sitemizdeki içerikleri ve reklamları etkili bir şekilde yönetebilmek için çerezler kullanmaktayız. Bunları kabul ederek veya yöneterek tercihlerinizi belirtebilirsiniz. Ancak bu seçiminizin sizin deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.

Elazığ’da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Jigololuk işi beni hem maddi hem de duygusal açıdan tatmin ediyor. Farklı karakteristik özelliklere sahip kadınlarla tanışmak ve onlara iyi hissettirmek harika bir his. Tabii ki herkesin bu işe girişi farklıdır ve benim gibi aktif bir şekilde çalışmayı tercih edenler varken, bazıları sadece ek gelir elde etmek amacıyla bile başvurabiliyorlar.

Bazıları için jigololuk bir seçim değil zorunluluktur, ancak benim içinse bu bir kariyer seçimi. Bu yüzden, lütfen beni ve işimi eleştirmeden önce açık fikirli olun.

9 Nisan 2022 20:02