Jigolo Mahmut Çankırı

merhaba ben Mahmut , benim hikayem isteyenler için burada. Yakın zamana kadar hayatım oldukça monotondu. Fakat bir gün çevremdeki arkadaşlarım bunu yapmyı önerdiler ve bu fikir bende heyecan uyandırdı. Sonuç olarak, Çankırı Çerkeş’te yapmaya başladım.

Çankırı’da Arkadaş arayan olgun bayanları bul

ilk başlarda tereddüt ettim ancak denemek istediğim için cesaretimi topladım. Şu ana kadar yaptığım işin her zaman arkasındaydım ve bunda da aynı şekildeyim. Her ne kadar bazı insanların gözünde kabul edilebilir bir meslek olmasa da, ben bunun yanında kalmaktansa tercihimi bu yönde kullanmaya karar verdim. Bu sektörde çok sayıda insan var ama ben kendime değer katmak için mümkün olan her şeyi yapıyorum.

Yeni tecrübeler elde etmek ve ilerleme kaydetmek için elimden geleni yapıyorum. Sadece para kazanmak amacıyla çalışmıyorum, aynı zamanda müşterilerimin beklentilerini de en iyi şekilde karşılamaya çalışıyorum. Kendi sınırlarımı keşfetmek, yeni değerler eklemek ve teslim olduğum meslekte ustalaşmak istiyorum. Her testi geçtikten sonra daha fazla sorumluluk alarak kendimi kanıtlama fırsatı buldum.

2 Nisan 2022 14:38