Ayça:Trabzon Araklı

Herkese merhaba, ben Ayça . Şu an için hayatımın en yalnız dönemlerinden birini yaşıyorum. Trabzonda adam gibi adam tutmak istiyorum.Bu sebeple, buradan seslenmek istiyorum: Trabzon Araklı’da erkek arkadaş arıyorum. Belki bu ilan beni korkutuyor ama çaresizliğim beni itiyor.

Trabzon’da jigolo arayan dul bayan ilanları

Kendime trabzonda yaşayan aşkımı arıyorum.Birçok insan yalnız yaşamaktan ve kendileriyle başbaşa kalmaktan hoşlanırken, benim gibi insanlar da sürekli olarak birinin yanında olmayı tercih ederler. Farklı görüşlere saygı duyuyorum ancak benim doğamda, yakın bir ilişkiye ihtiyacım var. Hayatıma renk katacak, birbirimize uyacak biri ile tanışmak istiyorum. İdeal eşimle aynı düşünceleri paylaşacağımdan eminim.

Trabzonda sevgili olmak istiyorsan üye olmalısın

Kendime özgüvenim tamdır ve ne istediğimi de gayet iyi biliyorum.Trabzonda arkadaş bulma sitesine kaytol olmak için sitey kayıt olmalısın. Bu nedenle çok fazla talep etmiyorum; sadece dürüstlük ve sadakat bekliyorum. Eğer siz de benim gibi hissediyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin. Birlikte yeni maceralara atılabiliriz!

20 Mart 2022 21:12