Kütahya Altıntaş kısmet

merhaba ben kısmet, yazdıklarımı okuduğuna göre birazcık kendimden bahsedeyim. 24 yaşındayım ve Kütahya Altıntaş’ta yaşıyorum. Şu anda hayatımda en çok ihtiyaç duyduğum şeyi belirtmek istiyorum: erkek arkadaş arıyorum.

Belki bu çok yalnız olduğumu düşündürebilir ama aslında ben sadece doğru insanı bulmaya çalışıyorum. Hayatın zorluklarına tek başına dayanmak gerçekten de güç olabiliyor. Birisiyle paylaşabileceğim mutlu anlarım ve üzgün zamanlarımda yanımda olan biri olması için buradayım.

Kütahya’da jigolo arayan dul bayan ilanları

Benimle aynı ilgi alanlarına sahip, macera dolu bir kişiyle tanıştığımda her şeyin değişeceğine inanıyorum. Güzel yerleri keşfetmek, yemek pişirmek, kitap okumak gibi aktiviteleri seviyorum. Ayrıca kariyerime odaklanmayı da ihmal etmiyorum, böylece geleceğe hazır olabilirim.

Eğer sen de samimi, dürüst ve eğlenceli biriysen bana ulaşabilirsin. Beni mutlu edebilecek ve hayatımın geri kalanını paylaşabileceğim birini arıyorum. Belki sen de o kişi olabilirsin. Her şeyin yolunda gideceği günler için sabırsızlanıyorum!

20 Mayıs 2022 18:01