Harun Kastamonu Cide

harun kastamonu

Merhabalar hanımlar ben Kastamonunda dul bayan ajansı üyesi  Harun, herkesi sevgiyle selamlıyor.Kastamonu Cide ilinde yaşıyorum, yaşım 32, 170 cm boyundayım. Kastamonu erkek arayan bayanlar‘ a yatak dostluğu gerçekleştirme istiyorum. Hizmetin en kalitelisini sunmak amacıyla bütün donanımlara sahip olduğumu düşünüyorum. Karakteri sağlam, insanlara karşı kibar ve hoşgörülü bir erkeğim.

Kastamonunda erkek arayan dul kadınlar

Partner ihtiyacınızı gecelik ya da saatlik olarak karşılayabilirim. Benden memnun kalacağınızı umuyorum. Görüşmek dilerseniz görüşürüz

Sokakta yürürken çok fazla etrafıma dikkat etmem ama bilirim ki; erkeklerin gözü daima bendedir. Benim yaptığım sadece güzel giyinmek ve güzel görünmek, geri kalanı seksi hatlarım tamamlıyor ve erkeklerin bakışlarını alamadıkları biri halini alıyorum.

Sözlü tacizlerden çok hoşlanmam ama elle yapılan tacizlerde anında ıslanıyorum. İlginç bir Kastamonu çöpçatanlık sitesinde Kastamonunda jigololuk yapıyorum , farklı olmaktan zarar gelmez. Önemli olan bu farklılığı mesleğimde etkili olmaya kullanmayı başarayım. 24 yaşındayım,kendimi biliyorum yakışıklı seksiyim benim fetişimin ne olduğunu öğrendiniz, şimdi bende sizin fetişinizin ne olduğunu merak ediyorum.

 

Harun Kastamonu Cide
Başa dön
arkadasilan gerçek jigolo sitesi yasal jigolo ilan Sitesi TopBestmovies en iyi Jigolo Sitesi Jigolo