Cengiz Batman Gercüş

cengiz batman jigolosu

Selamlar Batman Gercüşde jigolo kiralama ajansına yeni üyeyim.Cengiz ben 36 Yaşımdayım 1.75 boyunda 69 kiloyum jigolonuz olarak buradayım olduk bakımlı ve seks konusunda Performansım yüksektir sizleri zevkin en üst noktasına ulaştırmak için elimden gelenin fazlasını yapacağıma hiç tereddüt ünüz olmasın ben ilk seansımın gizlilik ve güven ortamının içinde sağlanması için otel görüşmesini daha uygun görüyorum tabi sizin de ne istediğiniz benim için önemli.

Genç olduğuma bakmayın bir çok bayanla görüşmem olmuştur ve onları mutlu etmişimdir çünkü cinsel performansım muhteşemdir. Seks yapmak çok önemli bir aktivite bence eğer karşımdaki bayanla o uyumu sağladıysak işte o zaman gerekirse sabahtan akşama kadar sizinle yatak keyfi yapmaya devam edebilirim

Bütün ilişkilerimdeki tek gerçek hedefim cinsel ilişkilerde kadınımın aklını alacak anlar yaşatmaktır. anlaşmalı olduğum batman arkadaşlık ajansının bana yönlendirdiği bütün bayanlar harikaydı. Uzmanlığım sizin arzuladığınız beraberliğe ulaşmanızı sağlamakla kalmayıp, beklentilerin üzerindeki kalitesi ile doyurucu anlara ulaşmanızı sağlamak için en iyi performansımı sergileyeceğimden hiç şüpheniz olmasın. Müşterilerim ile geçirdiğim her görüşme bir sonrakinin daha da etkili ve akıldan çıkmaz bir deneyime dönüşmesini sağlıyor.

benim sizden tek bir ricam var bana karşı samimi ve sıcak olduğunuz takdirde benden neler beklediğinizi daha önceden hayalini kurduğunuz bir fantezinizin benimle hayata geçirmek isteyebileceğinize kadar kısacası bana isteklerinizi çekinmeden söyleyin bende sizin emrinizi seve seve yerine getirmek için sabırsızlanıyorum.

Ben batman jigololuk mesleğini sadece para kazanmak için yapmıyorum kendimi bildim bileli balık etli dul olgun bayanlar beni fazlasıyla tahrik etmişti beraber olacağım kadını seçebilme şansım olsa kesinlikle bu saydığım özelliklere sahip azgın erkeğini arzulayan onu nasıl baştan çıkaracağını iyi bilen deneyimli ama cinselliğe susamış kadınları seçerdim. şanslıyım ki seçtiğim meslek sayesinde hayallerimi süsleyen o seksi kadınlara kavuşma şansı yakalamış oldum.

Cengiz Batman Gercüş
Başa dön
arkadasilan gerçek jigolo sitesi yasal jigolo ilan Sitesi TopBestmovies en iyi Jigolo Sitesi Jigolo