Sercan Zonguldakta Jigolo Hizmeti Veriyorum

Kıymetli hanımlar ben partneriniz Sercan. Zonguldak jigolo sitesi üyesiyim, seksi yakışıklı bir erkeğim. Sizlere birazcık kendimden söz edeceğim. Uzun senelerdir bu sektörde hizmet sağlıyorum. Önüme çeşitli özelliklere harika bayanlar çıktı ve hepsinin nelerden hoşlandıklarını hızlıca çözdüm. Kendileri de  bana samimi ve gayet ne istediklerini söyleyerek açık oldular. Demem o ki deneyimli bir zonguldak jigolo üyesi olarak bayanların dilinden anlayan birisiyim. İsterseniz sizler ile tatile gelip yanınıza bir Kavalye olabilirim.

İsterseniz yalnızca gece kalıp sabah sizin uygun gördüğünüz saatte giderim. bu arada ben fetişim farklı fanteziler ile cinsel hayatımızı renklendirip alevlendirebilirim. siz sadece benim karşımda sadece üzerinizdeki iç çamaşırlarınız ile karşımda durup kendinizi bana ve benim efsane yaratıcı fantezi dünyama bırakın sizin ayaklarınızı yerden kesmeme fırsat verin emin olun hayatınız boyunca hiç yaşamadığınız zevkleri yaşamış olarak ve büyülenmiş olarak yanımdan ayrılacaksınız. daha önce benim kadar kendine güvenen egolu girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir jigolo ile görüşmemişsinizdir.

fetiş olduğumu fark ettiğim andan itibaren kadınlara ve sekse olan bağımlılığım kat ve kat daha fazla artmaya başladı. siz kişisel temizliğinize ve bakımınıza dikkat ettiğiniz sürece ve üzerinizde seksi bir gecelik ve seksi çoraplar sizi o şekilde hayal etmek bile beni azdırmaya yetiyor. vücudunuzun her noktasına dil darbesiyle masaj yapmak sizi kendinizden geçirmek için sabırsızlanıyorum hatta şuan bunları yazarken bile ağzım sulanıyor.

ben 24 yaşındayım gencim benim yerimde  5 dakika dan fazla durmama engel olan bir enerji var içimde isterseniz sabaha kadar sayısını unutacağınız denemeler yapabiliriz. 1.76 boyum 74 kilom esmer kahve rengi gözlü tarzı olan giyinmesini bilen  bir sikiciyim. üyesi olduğum jigolo şirketleri çalışmaktan çok mutluyum iyi ki sizi buldum ve bana değerlendirmem için bir şans verdiniz.

fetiş bir erkekle ile beraber olmak isteyenler  bölgenin en profesyonellerinden biri olduğumu bilenler önceleri de benimle fetiş beraberliklere giriyorlardı. Fetiş tarzın meraklısı çok olmadığı için hiç o yönümü ön plana çıkarmıyor, standart ilişkilere giriyordum. Şimdiyse artık birazda kendim içinde ilişki yaşamanın zamanı geldi. Normalde fetiş hizmetteki ücretler, standart hizmetlerden daha yüksek olur.

Hizmet türümdeki değişiklik ücretimi yükseltmeyip, daha düşük olmasına da neden oldu. çalıştığım çankırı jigololuk ajansı ile fetiş olduğumu ve eğer talep ederlerse ek bir ücret almadan onları profesyonelliğim ile kendime bağlayıp devrim yapabilir, cinselliğe daha farklı yönlerden bakmaya başlamanızı sağlayabilirim