Bodrum jigolo partner arıyorum

Erkek üyeler

Selamlar ben namık, 33 yaşıındayım yaz aylarında bodruma geliyorum ve rentboyluk yapıyorum, bodrum jigolo sitelerine yeni üye oldum,40 yaş üstü tüm kadınlara seks arkadaşı olabilirim,Verdiğim hizmetler sınırsız olup isteğe göre masaj çeşitlerinide bildiğimden uygulamalı olarak fantezilerimle sizi süsleyebilirim,cinsellikle çığır açmış sınır tanımayan kendine güvenen biriyimdir.saatlik ya da gecelik kalırım her türlü otel olur benim için sorun değil, özel istekleriniz varsa sizin için buradayım bayanlar olgun bayanlardan hoşlanıyorum türbanlı hatunlarda çok hoşuma gidiyor bana ulaşmak için ücretsiz üye olun ve anı yaşayalım.

 

Vip masajcı zirve ‘ dan kadınlara başı bağlı çiftlere erotik yağlı masaj ve jgoluluk hizmeti sunuyorum masajcı zirve ‘la hazzın en uç noktasına ulaşmak dilerseniz bir telefun kadar yakinim ayrıntılı bilgi ve randuvu için 7 /24 arıyabilir veya watsapdan yazabilirsiniz… Centilmen, oturmasını kalkmasını bilen bir bey olarak beni de her ortamda temsil edecek bayan dost arıyorum. Merhabalar bodrum jigolo sitelerini çok araştırdım ve en doğru ajansı seçtim ,Öncelikle Saygı itimat ve mahremiyet olduktan sonra hiç bir sorun yoktur. Amacın her anlamda mesut ve huzurlu olabileceğin bir eş şayet iletişime geçmeni bekliyorum. Amacın her anlamda mesut ve huzurlu olabileceğin bir birliktelik şayet ileti atabilirsin.

 

Ben bekar, sır gizlemek, mahremiyet ve itimat prensibi olan, aile kavramını bilip benimseyen, hususi yaşama ehemmiyet verip itina gösteren, her mutlak yaşamını benimseyip saygı duyan, 41 yaş, 1.88 boy, 83 kg, esmer ten fizik ve profilinde, “KÜRT” ,… Site üstünde yapılan bütün aktiviteler kayıt altında tutulmakta ve kanuni prosedürler çerçevesinde resmi kurumlardan gelen taleplerde resmi kurumlarla paylaşılmaktadır.

Bodrum’da Jigololuk Yapan Barış’ın Fantezilerle Dolu Şaşırtıcı Hayatı

‘da jigololuk yapan Barış bütün yaşadıklarını ve kazancını Bodrum Kent TV’de anlattı. Jigololuğun kanuni olmadığını ve farklı bir meslek olduğunu bildiren Barış bu işi yapanların dahi birbirilerini pek tanımadıklarını söylüyor. Kendisi bu işe spor salonuna giderken tanıştığı arkadaşları aracılığı ile başlamış diyebiliriz. Salona gelen arkadaşları kendisini gece kulüplerinde bodyguardlık yapması için referans olmuş. Sadece kadınlarla çalıştığını dile getiren Barış’ın bu işi yaptığını yalnızca iki yakın dostu biliyormuş bu arada. Turizm sezonu yoğunmuş: “Mayıs sonu gibi başlar, Eylül gibi biter…” Müşterilerine karşı romantik bir bağ hissetmediğini dile getiren Barış, bir müşterisinin kendine karşı hisleri olduğunu anladığında görüşmeyi kesiyormuş.

Comments are closed

Latest Comments