partner kiralama hizmeti

turkiyenin en guvenilir jigolo sitesi

Genç ve fantezi dünyası rengarenk olan genç bir Türkiyenin en güvenilir jigolo sitesinde partner hizmeti veren aday ile keyifli saatler geçirmek ister misiniz ?

Sanki istiyorum diyen olgun ve deneyimli bayanların sesini kulaklarımda duyar gibiyim ben Oktay İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gerçek jigololuk sitesi üyesiyim,olgun bayanlara masörlük yapmaktayım. 23 yaşındayım bir erkek giyim mağazasında satış sorumlusu olarak çalışmaktayım, hiç bir zaman üniversite okumak isteyen biri olmadım annemin zoruyla zar zor liseyi bitirdikten sonra mağazalarda satış sorumlusu olarak çalışmaya başladım

Mesleğimi seviyorum yalnız aldığım maaş hiç bir zaman yeterli olmadı her zaman ayın sonunu zar zor getiren bir insan oldum, tüm bu yaşadığım zorluklardan bunaldığım bir gün internette gezinirken gördüğüm türkiyenin güven veren jigolo sitesinde ilanı sayesinde kendime güzel bir hayatın kapılarını aralamış oldum.

İlk başlarda biraz çekimser olsam da ilk görüşme sağladığım günü ve bayanı asla unutmuyorum, çünkü o gün ben bu meslek için en ideal insanlardan biri olduğumu ve bu iş için doğduğumu anlamış oldum. görüşme sağladığım bayanın aldığı zevk ve haz gözlerinin içine baktığımda bile belli oluyordu.

 

Zaten kendisiyle yaklaşık 6 ay görüşmeye devam ettim kendisi başka bir şehir e taşındığı için birbirimizden kopmak zorunda kaldık, demek istediğim şu benimle bir kere görüşme sağladıktan sonra bana bağımlı olma şansınız fazlasıyla yüksek bir erkeğin seks gücüne bağlanmaktan korkan kadınlar benimle görüşme sağlamadan önce bir kaç defa düşünmesinde yarar olacaktır.

Ben karşısındaki bayana sadece para gözüyle bakmayan bir jigololuk sitesinde üye oldum her zaman aldığım paranın hakkını vermek istemişimdir o yüzden yanımdan ayrılan her bayanın benden memnun bir şekilde ayrılmasına dikkat ettim sanırım.

görüşme sağladığım bayanların beni tekrardan istemesinin tek sebebi de bu çünkü ilk önemli kuralım karşımdaki bir bayan ve bayanlar bence onların bedenlerinden önce ruhlarına dokunup onu gevşetip rahatlattıktan sonra cinsel ilişkiye hazır hale getiren erkeklere ayrı bir ilgi duyuyor.

 

bir çok gerçek jigolo siteleri için hayalini kuran kişiler bizimle beraber bu işte yükseldiler.Sitemize çalışan travestiler dahil ilan vermeye hakkı vardır eğer ki bu zamana kadar içinizde tutup sürekli hayalini kurduğunuz bir fanteziniz var ise bunu benimle paylaşmaktan asla çekinmeyin çünkü hayalinizi gerçekleştirmek benim için ayrı bir zevk olacaktır. bana göre  doruklarda en uçlarda yaşanması gereken hem erkek hem kadın için harika bir duygu insanı rahatlatan sıfırlayan ve kendini iyi hissetmenizi sağlayan bir duygu.

 

 

partner kiralama hizmeti
Başa dön
arkadasilan gerçek jigolo sitesi yasal jigolo ilan Sitesi TopBestmovies en iyi Jigolo Sitesi Jigolo