nuray denizli

Merhaba beyler ben Nuray denizlide tecrübeli jigolo arayan zengin bayanlar ilinde ikamet etmekteyim,Bu ile açıkcası yabancıyım ve çevreyi bilmiyorum,Memur olduğum için yeni yerleşmiş bulunuyorum,Denizli’de oturan jigolo siteleri üyeleri ile görüşme sağlayıp cinsellik yaşamak en büyük arzum,Bunu gerçekleştirebilecek beylerin telefonlarını bekliyorum.

denizli jigolo kayıt

size kısaca kendimden bahsedeyim ben özel bir şirkette muhasebe müdürü olarak çalışmaktayım 1.87 boyunda 90 kilo esmer ela gözlü kendine bakmayı seven giyimine ve temizliğine dikkat eden ve kadınlar tarafından beğenilip dikkat çeken bir bayanım eğer bu yazıyı okuduğunuzda aradığım kişi bu diyorsanız sizinle tanışmak için sabırsızlandığımı bilmenizi isterim hayatın zevklerini beraber yaşamak için geç kalmayın geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 

denizli jigolo arayan bayanlar

Bayanlardan alacağınız tüm yorumlar, ilanınızın kalitesi kadar önemlidir, hatta ilanınızdan çok daha önemlidir. Çünkü ilanınız muhteşem bile olmuş olsa, altına atılacak iki üç kötü yorum ilanınızı ve hizmet kalitenizi gölgede bırakacaktır. Üstüne üstük hakkınızda bayanların gözünde birçok şüpheye neden olacaktır. Birçok jigolonun kariyerlerinin son bulmasına neden olan etkenler arsında yapılan bu yorumları gösterebiliriz. Yorumları umursamadan hizmetini sürdüren biri kötü yorum almaya devam ederse, bu diğer kadınların sizi göz ardı etmesine neden olur. Profesyonel sevgililer özellikle hizmet verdikleri müşterilerinin memnuniyetlerini gözlemlerler ve mutlu ayrılan müşterilerinden yorum beklerler.

 

Yazan:

jigolo arkadaş

tsitf.com jigolo sitesi admini 2015 senesinden bugüne kadar binlerce bay & bayan partner tanışması ile zirvede.