Adıyaman’da evlenmek İsteyen Bayanlarımız

Hepimizin hayatında bazen anlamsız bir endişe, belki de karamsarlık hissi olmuştur.Adıyamandayım artık bende evlenmek İstiyorum .Bunu yaşamıştım ben de. Fakat ben hiçbir zaman üzgün bir bayan olmadım. Aksine, insanlarla olan ilişkilerimde düşüncelerimi her zaman açıkça paylaştım. Mesela, isteklerimi ve hoşlandıklarımı belirttim ve geri kalanını da akışına bıraktım.

Adıyamanlı kadınlarla tanışın

Bir gün Adıyaman’da kendine ciddi bir evlilik düşünüyorsan bana ulaş,bir ilan yazmaya karar verdim. Aslında çok fazla düşünmedim çünkü telefonda konuştuğumuzda zaten düşünceleriniz doğrudan evliliğe odaklanacak. Çünkü güzel bir bayan olduğumu söylememe gerek yok. Her zaman nazik bir şekilde konuşurum ve sesim oldukça seviliyor. Yaş aralığına gelince, tercihlerim arasında en fazla 33-34 yaşları idealdir. Şu anda çalışmıyorum ama istediğim zaman aile şirketimize katılabilirim, ne zaman canım sıkılırsa tabii ki.

Evlenip yuva kurmak sitemizde çok kolay

Günlerdir bu süreci düşündüm ve bunu yapmaya karar verdim. Beni yazmaya karar verecek beylerin gerçekten evlenmeye niyetli olup olmadığını merak ediyorum. Ama dediğim gibi, bu sohbetlerde ortaya çıkacak. Umarım gerçekten saygılı ve beyefendi bir kişiliklere sahip olanlar beni yazacaklardır. Tabii, sadece arkadaş olmak isteyenlere de numaramı vereceğim, hiçbir sorun yok. Tek dileğim mutlu olmaktır, gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Görüşmek üzere dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir