Nurhan:Muş Korkut

yazar:

kategori:

Merhaba, adım Muş Korkut ve 39 yaşındayım . Hayatımda birçok zorlukla karşılaştım ve bunların üstesinden gelmeyi başardım. Ancak şu an içinde bulunduğum durum beni gerçekten tedirgin ediyor. Evet, doğru duydunuz, jigolo olarak çalışıyorum.

Muş’ta Arkadaş arayan olgun bayanları bul

Bazıları için bu belki de çok kolaydır ama benim için oldukça zor bir karar oldu. İlk başta sponsorluk teklifleri aldığımda bana uygun olmadığını düşündüm. Ama sonra kendi ayaklarım üzerinde durmam gerektiğine inandım ve işe başladım. Başlangıçta insanlara güvenmekte zorlandım, ancak zamanla kendime olan inancım arttı. Şimdi buradayım ve ihtiyaç sahipleri için bir çözüm sunuyorum.

Kesinlikle yapmak istediğim iş değildi ama hayatta bazen ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Buna rağmen yaptığım her şeyden sorumluluk alıyorum ve gizliliklerini sağlamaya özen gösteriyorum. Herkesin saygıyı hak ettiği konusunda eminim ve müşterilerimi bu şekilde davranmaya teşvik ediyorum. Umuyorum ki ileride daha fazla cesur, harika ve düşünceli adamlarla tanışabilirim ve onlara yardımcı olabilirim.